Přehled služeb

Konzultace a poradenství

Konzultace a poradenství

Budujete nový projekt? Nevíte si rady? Zdá se vám, že žádná z nabízených služeb nesplňuje vaše představy? Sjednejte si schůzku s našimi konzultanty. Přizpůsobíme se vašim požadavkům a najdeme společné řešení.

Měření elektrické energie

Měření elektrické energie

Zajímá vás vaše spotřeba a kvalita elektrické energie? Máte pocit, že akumulátory ve vašem zařízení již nefungují tak, jako dříve? Rádi vám vše změříme, vypracujeme podrobnou analýzu a navrhneme další postup a možná řešení.

Monitoring energetických systémů

Monitoring energetických systémů

Chcete mít neustále přehled o tom, co se ve vašem sytému děje? Chcete být okamžitě upozorněni při výpadku nebo poruše? Potřebujte historická data? Náš měřící systém, vizualizační nástroje a software vám to umožní.

Prodej a instalace

Prodej a instalace

Potřebujete novou UPS? Střídač proudu? Měřící přístroj třídy A? Klešťový transformátor proudu nebo nové akumulátory? Napište nám nebo zavolejte. Zboží vám dodáme, nainstalujeme a rádi vysvětlíme obsluhu.

Projektovani

Projektování

Zřizujete nový datový sál? Přemýšlíte o novém "odhlučněném" dieselagregátu? Chcete lépe zabezpečit váš energetický systém? Potřebujete zhotovit nový projekt nebo stávající zdokumentovat? Naši projektanti se o to rádi postarají.

Servis

Servis záložních zdrojů

Nefunguje vám stará UPS? My ji dokážeme opravit. Servisujeme řadu značek a typů UPS, provádíme preventivní kontroly, uzavíráme servisní smlouvy (pohotovost 24h denně), ekologicky likvidujeme staré akumulátory.

Vývoj na zakázku

Vývoj hardware a software na zakázku

Běžné dostupné zařízení vám nestačí? Váš stávající software snad něco neumí? Chcete něco extra? Domluvte si schůzku s našimi vývojáři a oni vám dodají produkt "ušitý na míru", přesně podle vašich představ!


Kontakt

Napište nám


Antispam